Yıl:33  Sayı: 343 Temmuz  2014 Mükellef 

İZSMMMO Başkanı Feyzullah TOPÇU Yüksek Lisansını tamaladı
 
İzmir’in başarılı Oda Başkanlarından Feyzullah Topçu ekonomi hukuk yüksek lisans diploması aldı. İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin ekonomi hukuk yüksek lisans bölümü ilk mezunlarını verdi.
 

Yüksek lisans bölümünü başarıyla tamamlayan Feyzullah Topçu diplomasını aldı.

İzmir’in başarılı Oda Başkanlarından Feyzullah Topçu ekonomi hukuk yüksek lisans diploması aldı.
İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin ekonomi hukuk yüksek lisans bölümü ilk mezunlarını verdi. İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İZSMMMO) ile ortaklaşa başlatılan ekonomi hukuk yüksek lisans bölümü projesinin ilk mezunları düzenlenen törenle diplomalarını aldılar.

Törende İZSMMMO Başkanı Feyzullah Topçu ve kurul üyeleri ile birlikte 30’a yakın mali müşavir de yüksek lisans bölümünü başarıyla tamamlayarak diplomalarını aldılar.

Törende konuşan Başkan Topçu , İzmir Üniversite ile başlatılan bu proje sayesinde 200’e yakın meslek mensubunun yüksek lisansını tamamladığını, diğer üniversitelerde yüksek lisans alanlarla birlikte bu sayının 300 civarında olduğunu belirterek amaçlarının bu sayıyı daha da arttırmak olduğunu söyledi.

Bu tür eğitimleri destekleyeceğiz

Başkan Topçu, muhasebe mesleğinin bir kariyer meslek olduğunu , meslektaşların bilgi ve becerilerini artırmak ve muhasebe ile ilgili uzmanlık alanlarında da faaliyetlerini sürdürmek için bu tür eğitimleri destekleyeceklerini ifade ederek şunları söyledi:

“İzmir Üniversitesi’nden böyle bir teklif geldiğinde Oda olarak hepimiz heyecanlandık. Projeyi inceledikten sonra olumlu yanıt verdik. Odamızın kurul üyelerinin katılımıyla eğitime başladık ve yoğun emek, çaba sonucunda mezun olmayı başardık. Bu benim de hayalimdi ve hayalimin gerçeklemesinde emeği geçen çok değerli akademisyen hocalarıma teşekkür ederim.

Topçu ve yüksek lisansını tamamlayan arkadaşlarıyla