Yıl:35  Sayı: 360 KASIM  2017 Mükellef 


Tellioğlu İnşaattan her bütçeye uygun daire ve dükkanlarİstanbul Ataşehir 'de  ve muhtelif semtlerde TELLİOĞLU SİTESİNDE

Banka Kredisine uygun
Satılık Daireler 

Tel Hasan TELLİOĞLU 0532 -564 67 02

Mükellef Abonelerine KolaylıklarCumhuriyet bu ülkenin can damarıdır! 

Cumhuriyetin 94’üncü yıldönümü çerçevesinde Heykel Atatürk Anıtı önünde düzenledikleri çelenk töreninde konuşan BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, “Cumhuriyet bu ülkenin can damarıdır. 94 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da cumhuriyeti ve geleceğimizi korumak boynumuzun borcudur” dedi. 

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nca (BSMMMO) Cumhuriyetin 94’üncü yıldönümü çerçevesinde Heykel Atatürk Anıtı önünde çelenk töreni düzenlendi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan çelenk töreninde BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez’in yanı sıra Oda Yönetim Kurulu Üyeleri ve meslek mensupları da hazır bulundu.

 “Bugün, bayramdır. Bugün, bir milletin kurtuluş günü, bağımsızlık günüdür. Bugün, esaretin yerini özgürlüğe bıraktığı gündür” diyerek konuşmasına başlayan BSMMMO Başkanı Sönmez, “Küllerinden doğan genç ve güçlü cumhuriyetin mutlu günüdür bugün. Uçurumun kenarındaki yıkık ülkenin, türlü düşmanlarla, kanlı boğuşmalarla yıllarca süren savaşının zaferle sonuçlandığı, Cumhuriyet’le taçlandırıldığı, sanayi ve kültürel gelişmenin ve çağdaş Türk Devleti’nin temellerinin atıldığı 29 Ekim tarihine ve Cumhuriyeti kuran otoriteye ne kadar teşekkür etsek azdır. Cumhuriyetin her kurumunun işlevsizleştirilmeye çalışıldığı günümüzde en büyük görevimiz, O’na sahip çıkmak ve sahip çıkacak gençleri yetiştirmektir.

 Amacımız değişen gelişen çağdaş ve Cumhuriyet değerlerinden uzaklaşmayan bir Türkiye Cumhuriyeti olmalıdır” dedi.  BSMMMO Başkanı Sönmez, çelenk töreninde yaptığı konuşmasını şöyle sonlandırdı: “Teşekkürler, Ata’m. Cesaretine, mücadelene, inancına, liderliğine ve bugün hala şaşırtan öngörüne. Biliyoruz ki; yok etmeye çalışanlara inat, cumhuriyet bu ülkenin can damarıdır. Cumhuriyet nefestir. Cumhuriyetsiz toplum; yarınsız toplumdur. 94 yıldır olduğu gibi, bundan sonra da cumhuriyeti ve geleceğimizi korumak boynumuzun borcudur. İlelebet yaşatmak için and içtiğimiz cumhuriyetimiz kutlu olsun.”
 
 
 


Tellioğlu İnşaattan her bütçeye uygun daire ve dükkanlarİstanbul Ataşehir 'de  ve muhtelif semtlerde TELLİOĞLU SİTESİNDE

Banka Kredisine uygun
Satılık Daireler 

Tel Hasan TELLİOĞLU 0532 -564 67 02

Mükellef Abonelerine Kolaylıklar