Yıl:34  Sayı: 349 Ocak  2017 Mükellef 


AYMMO nın  27 nci Balosunda Başkan Nurettin ÇEKİCİ

'...YENİ BEYAZ BİR SAYFA AÇMALIYIZ.'

Sunumlarını Yönt. Kur. Koordinatör Üyesi Ali ALIÇ ın (sol daki foto)  yaptığı , Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odasının (AYMMO) kuruluşunun yıl dönümü balosunda  Başkan Nurettin ÇEKİCİ (sağdaki foto)  27 yılda Mesleğimiz Kamu yararı ve güvenliği  nitelik açısından kabuledirliliğini tamamlamış nicelik itibarı ile ölçülebilirliğine sıra gelmiştir.

Katılımcılara onurlandırdıkları için teşekkür ettikten sonra sözlerine başlayan ÇEKİCİ bir iki önemli hususu hatırlatmakta yarar  gördüğünü belirterek  ülkemizin içinde bulunduğu yasamız, ekonomik ve sosyal  koşullar itibarı le mesleğimizin en önemli sermayesi onur doğruluk ve güvendir. Haksız rekabette. önemli sorunlarımız dan biridir. Sözleşme ayındayız ben hiç bir arkadaşımın asgari ücret tarifesinin dışında sözleşme yapmasını beklemiyorum. Yapacak olanada gereken işlem yapılacaktır hatırlatmasında yarar görüyoru.

Nurettin Çekici 27 yıldır mesleğimiz TÜRMOB ayaktadır. Mesleğimiz zorunlu olmamasına rağmen tüm Türkiye de kamu yararına 35 bin civarında tam tastik ve denetim işlemini yerine getirmiştir. dedi ÇEKİCİ  Mesleğimizden yarar gören kesimlerce nitelikleri itibarı ile  kabul edilmişliği tamalanmış  nicelik itibarı ile ölçülebilirliğine sıra gelmiştir. SMMM ve YMM ler  aramızda hiyerarşik hiyerarşik yapısal herhangi bir sorun ve problem yoktur. Olmayacaktırda.  TÜRMOB yönetiminin  birliğimizi ve bütünlüğümüzü gelişmemizi sağlaması esastır. Bu dönem yeni bir başlangıç yaptık yeni beyaz bir sayfa açmamız lazım diyerek sözlerini tamamladı.

Başkan Nurettin ÇEKİCİ' konuşmaları Mükellef TV'de...tık ...

Ali Aliç in  konuşmaları plaket töreni ve eğlence Mükellef TV de  tık...

18 Ocak 2017 tarihinde Ank. Swis otelte düzenlenen balonun sunumunu yapan Ali ALIÇ  Üyelerin sayıları yaş ortalamaları  fes edilen sözleşmeler konusunda önemli açıklamalar yapı

Ali ALIÇ
Koordinatör Üye

Haber yüklemesi devam edecek....