Yıl:36  Sayı: 360 Kasım 2017 Mükellef Tellioğlu İnşaattan her bütçeye uygun daire ve dükkanlarİstanbul Ataşehir 'de  ve muhtelif semtlerde TELLİOĞLU SİTESİNDE

Banka Kredisine uygun
Satılık Daireler 

Tel Hasan TELLİOĞLU 0532 -564 67 02

Mükellef Abonelerine Kolaylıklar

0532-564 67 02
Yolun yolumuzdur!

Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nca (BSMMMO) Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79’uncu yıldönümü sebebiyle, Heykel’deki Atatürk Anıtı önünde çelenk töreni düzenlendi.

BSMMMO üyesi meslek mensuplarının katılımıyla gerçekleşen çelenk töreni, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törende günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan BSMMMO Başkanı Ahmet Hikmet Sönmez, şunları söyledi: “Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önderimiz Atatürk’ü, vefatının 79’uncu yılında, sevgi, saygı ve minnetle anarken, aziz hatırası önünde şükranla eğiliyoruz. Unutturmaya çalışanlara inat, O’nu ve eserlerini, ilke ve inkılaplarına bağlı kalarak, sonsuza dek yaşatmaya devam edeceğiz. Sadece Türk Milleti’nin değil, dünyanın da saygı, sevgi ve takdirini kazanmış bir lider olarak, kendini ülkesine adayan Büyük Önderin, kurucusu olduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığı ve devamlılığı için mücadelemizi sürdüreceğiz. ‘Cumhuriyet düşüncede, bilgide, sağlıkta güçlü ve yüksek karakterli koruyucular ister’ diyen Atamızın ve silah arkadaşlarının, çok zor koşullar altında kurarak bizlere emanet ettikleri cumhuriyetimizi korumak, en büyük gayemizdir. İleri görüşlülüğün, kararlılığın ve vatan sevgin yolumuzu aydınlatmaya devam edecek Ata’m. Yolun yolumuzdur. Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu vatanın bağımsızlığı için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyoruz.” Çelenk töreni programı, Ahmet Hikmet Sönmez’in konuşmasının ardından, hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.
 
Foto altı:
BSMMMO tarafından, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 79. yıldönümü sebebiyle, Heykel’deki Atatürk Anıtı önünde çelenk töreni düzenlendi.