Yıl:38  Sayı: 380 Mayıs  2018 Mükellef 

BURSA Y.M.M.O. Üyeleri ve Protokol; Geleneksel İftar Yemeğinde BuluştuBursa Yeminli Mali Müşavirler Odasının    (Bursa YMMO) Geleneksel İftar Yemeği davdetine Vali İzzettin KÜÇÜK, (üst foto konuşma yaparken)      Bursa Vergi Dairesi Başkanı Nuri KARAKAŞ (2. foto solbaşta ) Vergi Denetim Kurulu  Bursa gurup Başkanı Oğuz USLU  (foto Sağbaşta) ve  Müdürler ile  Türmob Yönetim Kurulu Üyeleri Masum TÜRKER ve Ertuğrul ERDEM,ve Bursa SMMMO Başkan Ahmet Hikmet SÖNMEZ  icabet ettiler..

Oda üyeleri ile Bursa Kamu Mali idaresinin bir araya geldiği iftar yemeğinde, Bursa Oda Başkanı Kemal TIĞOĞULLARI,(2. foto soldan 2)   ile Bursa Valisi .İzettin KÜÇÜK ve TÜRMOB  Yönetim Kurulu Üyesi  Dr.Masum TÜRKER, günün anlamı üzerine birer konuşma yaptılar

28 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen yemekte sohbet ettiğimiz  Bursa SMMMO başkanlığı da yapmış YMM Osman ÇETİNKAYA üyelere YMM odası üyesi kimlerin Millet Vekili adaylıklarının kesinleştiğini konuştuk.. AKP nin kurucularından YMM. Prof. Dr. İsmail TATLIOĞLU İYİ partinin  Bursa 1. bölge 1. sıradan aday olduğunu , MHP YMM Enver YILMAZ 1. bölge 3. sıradan aday olarak sanşlı olduklar konuşuldu. Mesleki sohbetlerin yoğunlaştığı gece katılanların iyi dilekleri ile sona erdi.

 

Bursa YMM Odası Üyeleri, TÜRMOB yönetim kurulu üyeleri
Masum TÜRKER (soldan 7.) ve Ertuğrul ERDEM (soldan 8 nci )  bir aradalar