Yıl:40  Sayı: 411  KASIM  2020 Mükellef 


İstanbul YMM Odası Online hizmette sınır tanımıyor

KOVİD-19 nedeni ile İnternet Ortamında hizmetlerini yoğunlaştıran İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası üyelerine anlık dijital ve online hizmet vermek için 2 yeni web sayfası açtı. Toplantılara online bağlanmayı sağladı.2 olarak eğitimler için Akademik portal oluşturdu.

 Online linkle üyelerine KGK puanlı eğitimler verdiği gibi yine aynı şekilde Platform ve Aylık bilgilendirme toplantılarını online üyelerine sunmaktadır.

Başkan Vehbi KARABIYIK ile yaptığımız görüşmede;  Her ne kadar mesai saatlerimiz 10 -16 saatleri arasında olsa da üyelerimizin başta sağlıkları olmak üzere her türlü ihtiyacını karşılamak için 7/24 telefonun ucundayız. Çünkü biz üyelerimizle kadim bağları olan bir aileyiz dedi

Web Adresleri

 istanbulymmo.org.tr

AKADEMİK PORTAL - İYMMO (istanbulymmo.org.tr)


İYMMO  Akademik Portal

İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odamızın bilindiği gibi “mesleki ve meslektaşlara hizmet” gibi mevzuatımızdan kaynaklanan pek çok görev ve sorumlulukları mevcut.
Ama onların yanı sıra, bu ülkenin bir sivil toplum kuruluşu olmaktan dolayı bir başka misyonumuz daha var:
Oda olarak tabii ki bu ekonominin bir kurumu, bir meslek kuruluşu olarak aslında yapı taşlarını oluşturduğumuz, her türlü imkan ve güçlüklerini birlikte yaşadığımız bu ekonomide yaşanan mali ve ekonomik olaylar, gündeme gelen konular ve bu konulardaki tartışmalar karşısında, “işin içindekiler” olarak bizim de bir sözümüz bulunması ve bu sözlerimizin yer alacağı bir “penceremiz” olması gerekiyor.

Bu penceremizin adını: “Akademik Portal” koyduk.

Akademik portal bugüne kadar yayımlanan her türlü kitap, yapılan etkinlik ve benzeri çalışmanın daha öncesinde “İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası” İnternet Sitesi’nden ulaşılması mümkün olan çalışmalarıyla birlikte şimdi onları daha da derli toplu ve artık daha kolay ulaşımını sağlayacak yeni portalımız olacak.

Bundan böyle Akademik Portal’da, bugüne kadar yapılmış bu tür ürün ve çalışmalarımızla birlikte bundan sonrakileri de yayınlayacağız. Sizler, ilgili kamuoyu, akademisyenler ve hemen herkes onları buradan kolayca arayıp bulabilecek, izleyebilecek ve kendi yazıcısından çıkarabilecek.

Şimdi bunun duyurusunu yaparken sizlerden de tabii ki portalın zaman içerisinde daha da mükemmelleşmesine katkıda bulunacak görüş ve önerilerinizi bekleyeceğiz.

İSTANBUL YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI


 
Dikkat: Yasal kullanım bilgilendirme metnini okumak için buraya ->  tıklayınız